Kategorie
Apartamenty na Wynajem

Pomysły na długi weekend w czerwcu

Boże ciało w tym roku przypada 16 czerwca. Dobrym pomysłem jest wzięcie urlopu w piątek 17 czerwca, dzięki czemu w łatwy sposób można mieć długi weekend od czwartku do niedzieli.

W poniższym artykule przedstawię propozycję wyjazdów na długi czerwcowy weekend.

Z Wrocławia do Pafos na Cyprze

Zatrzymujesz się we Wrocławiu? Sprawdź Batogospot – apartamenty na wynajem we Wrocławiu

Ulubione wakacje, Pafos, dla większości ludzi, to słońce, piasek i morze, ale oprócz plażowej atmosfery, ten nadmorski kurort jest także domem dla wielu ważnych historycznych atrakcji, które przyczyniły się do tego, że Pafos został ogłoszony Europejską Stolicą Kultury w 2017 roku.

W środku lata miasto może być zatłoczone przez odwiedzających. Nadszedł czas, aby wyruszyć i zwiedzić dalsze zabytki zachodniego wybrzeża Cypru.

Półwysep Akamas jest domem dla niezwykle różnorodnej flory i fauny oraz jednym z najlepszych miejsc do wędrówek na wyspie, podczas gdy surowe stanowiska archeologiczne na zachodnim wybrzeżu Cypru Północnego znajdują się w odległości jednodniowej wycieczki.

Z Gdańska do Oslo w Norwegii

Oslo, piękna stolica Norwegii, jest jedną z największych stolic świata pod względem powierzchni. Ale co ciekawe, tylko 20 procent tej masy lądowej zostało zagospodarowane. Pozostała część to parki, chronione lasy, wzgórza i setki jezior. Parki i otwarte przestrzenie stanowią integralną część pejzażu Oslo i są łatwo dostępne z niemal każdego miejsca w mieście. Centrum miasta jest przyjemnością do zwiedzania na piechotę dzięki licznym ścieżkom i szlakom łączącym jego przestrzenie publiczne.

Z Katowic do Bolonii we Włoszech

Bolonia, mimo całej swojej wielkości i znaczenia jako stolicy prowincji i Emilii-Romania, jest miastem łatwym do odwiedzenia, a wielu turystów uważa je za jedno z najbardziej atrakcyjnych Włoch. Ci, którzy lubią dobre jedzenie, z pewnością to robią; ma reputację gastronomicznej stolicy Włoch.

Wśród głównych gałęzi przemysłu Bolonii jest produkcja makaronów i kiełbas, więc spróbuj trochę, gdy tu będziesz. Wraz ze zwiedzaniem atrakcji turystycznych Bolonii, spędź czas chłonąc wyjątkowy charakter miasta: przespaceruj się pod długimi arkadami, zauważ jego architektoniczne dziwactwa i ciekawą cegłę, zatrzymaj się w jednej z licznych kawiarni.

Przeczytaj: Jak pozyskać klientów?

Z Krakowa do Wiednia w Austrii

Wiedeń (Wiedeń) zawdzięcza wiele swojego uroku i bogatej historii swojemu wspaniałemu położeniu nad brzegiem Dunaju. 

Wiedeń nadal przyciąga ponad 17 milionów turystów każdego roku dzięki wielu wspaniałym historycznym możliwościom zwiedzania, legendarnym kolekcjom sztuki, lśniącym pałacom i wyjątkowemu dziedzictwu muzycznemu. To uznanie dla bogatej kultury narodu jest nadal bardzo widoczne we wspaniałych muzeach Wiednia, jego wspaniałych salach koncertowych i jednej z największych oper na świecie.

Dzięki niewątpliwej kosmopolitycznej atmosferze Wiedeń zachowuje charakterystyczny urok i atmosferę. Jest to bardzo podkreślone przez piękną starą architekturę; jego słynne dorożki, znane jako Fiakers; a także wspaniałe kawiarnie ze słynnymi wiedeńskimi ciastami i ciastkami.

Z Warszawy do Rygi w Łotwie

W Rydze panuje młodzieńcza witalność, która przebija się przez tętniące życiem nocne życie, modne lokale gastronomiczne i kwitnącą alternatywną scenę.

Ryga ma fascynującą historię do odkrycia jako członek średniowiecznej Ligi Hanzeatyckiej i miasto, które żyło pod rządami szwedzkimi, polskimi, rosyjskimi, sowieckimi i nazistowskimi.

Stare centrum Vecrīga jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z labiryntowymi uliczkami, średniowiecznymi kościołami i siedzibami cechów.

Kategorie
Apartamenty na Wynajem

Weekend za granicą. Tanie loty z Wrocławia

To ta pora roku, kiedy święta Bożego Narodzenia i Nowego Roku są tylko odległym wspomnieniem, a zima żmudnie się wlecze. Teraz jest idealny moment, aby zarezerwować kilka dni wyjazdu, aby się zrelaksować i zebrać energię na nadciągającą wiosnę.

apartamenty na wynajem Wrocław

Tanie loty z Wrocławia na Cypr – Pafos

Pafos ma tak wiele do odkrycia. Otoczony rozległymi, przezroczystymi wodami Morza Śródziemnego, skąpanymi w słońcu plażami, obrazami i śladami czynów bóstw, namiętnymi ludźmi i ujmującymi wioskami, Pafos wzmocni twoją świadomość kulturową i pogłębi twoje poczucie dziedzictwa.

Przeczytaj też: Generowanie leadów podczas pandemii

Tanie loty z Wrocławia do Włoch

Niewiele miejsc zajmuje tak wysokie miejsce na listach podróżnych, jak Włochy. Niezależnie od upodobań w podróżowaniu, zaspokoisz je w tym egzotycznym i znajomym kraju jednocześnie. Historia, sztuka, jedzenie, muzyka, architektura, kultura, święte miejsca, urocze wioski i oszałamiająca sceneria są wszędzie, a wszystko to w atmosferze, którą tylko najbardziej zatwardziały zrzęda może nie cieszyć.

Wrocław – Palermo

Oto trzy rzeczy, które myślę, że powinieneś wiedzieć o Palermo , które mogą cię bardzo podekscytować.

 • Palermo jest najczęściej podbijanym miastem w historii.
 • Ma tuzin obiektów UNESCO, a wkrótce zostaną wyznaczone kolejne.
 • Ma drugie co do wielkości historyczne centrum w całej Europie (chociaż niektórzy mogą twierdzić, że jest to trzecie co do wielkości)

Zobacz także:

Pomysły na weekendową wycieczkę w Polsce

Wrocław – Neapol

Nawet jeśli byłeś w wielu włoskich miastach, nic nie przygotuje Cię na żywiołowy, kolorowy, a czasem chaotyczny gwar Neapolu. Cała populacja wydaje się być na ulicach, które wpadają do portu i wszyscy mówią jednocześnie. Kolory wydają się tutaj jaśniejsze, a aromaty pizzy – twierdzą, że to właśnie wymyślili ją Neapolitańczycy – unoszą się w powietrzu.

Długa historia miasta, sięgająca czasów Greków w VIII wieku pne, obejmowała rządy bizantyjskie, francuskie, hiszpańskie i austriackie, z których każdy pozostawił swój ślad. Poza kościołami, pałacami i muzeami, wąskie uliczki, szerokie promenady i parki, które znajdziesz podczas zwiedzania Neapolu, są same w sobie zabytkami. 

Tanie loty z Wrocławia do Belgii – Bruksela

Jako centrum kultury i instytucji europejskich Bruksela ma do zaoferowania znacznie więcej, niż większość ludzi sobie wyobraża. Oprócz słynnych czekolad i piw jest tu prawie 90 muzeów, piękne parki, architektura, bary i wiele więcej. 

Źródło: ryanair

Kategorie
Apartament do wynajęcia

5 EKSTRAWAGANCKICH SPOSOBÓW NA SPĘDZENIE SYLWESTRA

Sylwester jest zawsze doniosłym wydarzeniem. Zostawiamy stary, 2021, rok za sobą i przechodzimy do bardziej pozytywnych czasów. Nadchodzi rok 2022. Ponieważ większość naszych świąt została spisana na straty przez pandemię, ten Nowy Rok zasługuje na to, by być postrzeganym w szalonym stylu.

Apartamenty na wynajem Wrocław

Sylwester w wannie z hydromasażem

Przenosząc bulgotanie na zupełnie nowy, luksusowy poziom. Niektóre hotele z odkrytymi wannami z hydromasażem oferują idealne punkty widokowe na fajerwerki. Niech szampan płynie tak swobodnie, jak te rozgrzewające wody.

*Generowanie leadów *

Uroczystości zamkowe

Rozpocznij Nowy Rok, czując się po królewsku w hotelach z historią. Od świętowania Hogmanay w szkockich górach po degustację kransekage w duńskim zamku.

Ucztowanie na dachu

Podziwiaj jedne z najładniejszych na świecie panoram rozświetlonych na Nowy Rok w panoramicznych hotelach na dachach, w których będziesz mieć najlepsze miejsca, aby oglądać zachód słońca w nowym, 2022 roku.

Pływające uroczystości

Wszyscy na pokład 2022! Wkrocz w Nowy Rok na fali za falą luksusu dzięki tym butikowym hotelom oferującym ekskluzywne doświadczenia na jachcie.

Plażowanie

Zostaw swoje ostatnie ślady na piasku w 2022 roku w tych tropikalnych kryjówkach, przybrzeżnych kryjówkach i nadmorskich sanktuariach. Przeżyj najbardziej relaksujący początek Nowego Roku i gdzie „ucieczka od wszystkiego” nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Kategorie
Apartamenty na Wynajem

Pomysły na weekendową wycieczkę

Kto nie lubi urlopu? Wycieczki nie zawsze muszą obierać kierunku ciepłych krajów. Wykorzystując dwa dni weekendu można wspaniale wypocząć i zregenerować siły na kolejne dni i tygodnie pracy. W poniższym artykule przedstawiam Wam pomysły na weekendowe wycieczki.

*** Generowanie leadów ***

Wrocław

Wrocław zwane miastem stu mostów, ma wiele do zaoferowania. Bogata historia, w której przenikają się różne tradycje, kultury, religie, łączy się z współczesnością dynamicznie rozwijającego się miasta.

Przepiękny Ostrów Tumski, Rynek, Wyspa Słodowa, Panorama Racławicka. Kto nie lubi spacerów w magicznym klimacie? Wieczorem udaj się do saunarium w Aquapark Wrocław, zjedz kolację w Młoda Polska Bistro & Pianino i zrelaksuj się.

Nie wiesz gdzie spać? Apartamenty na wynajem we Wrocławiu Batogospot!

Przyjedź i na własne oczy przekonaj się, jak ciekawym i ładnym miastem jest Wrocław.

Kraków

Nie obiecuję, że w dwa dni zdążysz zwiedzić całe miasto, ale na pewno uda Ci się poznać najważniejsze miejsca w Krakowie. Czeka Cię mnogość zabytków, bogate życie artystyczne i kulturalne, magiczna atmosfera.

Większość atrakcji turystycznych skoncentrowana jest w obrębie Starego Miasta i Kazimierza, odległości łatwo więc pokonać spacerem. Szybkie przemieszczenie się umożliwia sieć tramwajowa – w godzinach szczytu zwykle skuteczniejsza niż taksówki. Na kluczowych przystankach, w autobusach i tramwajach działają automaty do sprzedaży biletów. Spora ilość miejsc, w których można się przespać – apartamenty na wynajem krótkoterminowy

Warszawa

W Warszawie to Stare Miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO – tutaj od wieków bije serce stolicy. Kiedy jednak przeprawisz się na drugi brzeg Wisły i spojrzysz na Starówkę z dystansu, uderzy Cię niezwykła panorama miasta – ponad czerwonymi dachami staromiejskiej zabudowy wyrastają wysokościowce. Historyczna zabudowa harmonijnie prezentuje się z nowoczesną architekturą, a miasto zaskakuje, odsłaniając swoje drugie oblicze…

W dwa dni zobaczysz wiele z najważniejszych zabytków i atrakcji stolicy. Pierwszego dnia odwiedź interaktywne Muzeum Powstania Warszawskiego i przespaceruj się historycznym Traktem Królewskim; drugi dzień przeznacz na piękne Łazienki i inspirujące Muzeum POLIN.

Kategorie
Apartamenty na Wynajem

Jak uniknąć oszustw związanych z wynajmem apartamentu?

Możesz być zaniepokojony oszustwami przy wynajmie apartamentu od prywatnego właściciela. Oszustwo związane z wynajmem ma miejsce, gdy osoba, która nie ma prawa do wynajęcia nieruchomości, i tak próbuje ją wynająć, lub gdy nie ma faktycznego wynajmu, a oferta jest fałszywa. Istnieją kroki, które możesz podjąć, aby uniknąć oszustw związanych z wynajmem.

Apartamenty na wynajem Wrocław

Problemy, na które należy zwrócić uwagę przy wynajmie apartamentu

 • Zawsze oglądaj apartament osobiście i poproś właściciela o spotkanie. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ oszuści zrobią wszystko, co w ich mocy, aby nie spotkać się z tobą twarzą w twarz, w tym wymyślają szalone historie o nagłej konieczności przeprowadzki za granicę.
 • Nie płać żadnych pieniędzy, dopóki nie spotkasz właściciela i nie odwiedzisz domu. Jeśli właściciel prosi o pieniądze z góry, zanim zobaczysz miejsce, jest to powód do niepokoju.
 • Nigdy nie przelewaj pieniędzy. Oszuści mogą poprosić Cię o przesłanie pieniędzy na rachunek powierniczy – nie rób tego.
 • Jeśli umowa jest zbyt piękna, aby była prawdziwa, to tak jest! Jeśli czynsz jest znacznie poniżej wartości rynkowej, a „właściciel” naciska na ciebie, abyś wynajął apartament, zanim zrobi to ktoś inny, możliwe, że jest to oszustwo.
 • Prawdziwy wynajmujący będzie chciał przeprowadzić z Tobą rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli właściciel niczego nie potrzebuje, a zamiast tego wydaje się zbyt chętny do wynajęcia, bądź podejrzliwy.
 • Wynajmujący chce obciążyć Cię różnymi opłatami z góry i niezwykle wysoką kaucją. 
 • Jeśli właściciel mówi, że nie potrzebujesz umowy, to jest czerwona flaga.
 • Spotkaj się od razu z właścicielem. Jeśli nie chcą się z tobą spotykać lub dają wymówki, dlaczego nie mogą się z tobą spotkać, może to być oszustwo.

***

Nie wiesz jak pozyskać klientów dla swojego biznesu? Zapoznaj się z procesem generowania leadów. Specjaliści z Neocraft pomogą Ci w procesie pozyskania klientów i lead generation.

***

Droga do wymarzonego apartamentu prawdopodobnie będzie miała kilka zakrętów, ale wiedza, na co zwracać uwagę i co jest dla Ciebie najlepsze, znacznie ułatwi podróż. Wynajem apartamentu od prywatnego właściciela znacznie różni się od wynajmu od firmy zarządzającej nieruchomościami, a każdy z nich oferuje unikalne korzyści i pewne wyzwania. Powodzenia w znalezieniu idealnego miejsca, niezależnie od tego, czy jest to elegancki wieżowiec w mieście, czy bungalow przy plaży.

Kategorie
Apartamenty na Wynajem

Jak zdalnie zarządzać wynajmem?

Istnieje wiele powodów, dla których właściciel apartamentu może chcieć zdalnie zarządzać wynajmowaną nieruchomością. Problem polega jednak na tym, że przebywanie z dala od swoich nieruchomości, czy to na krótki, czy na długi czas, może, jeśli nie jest odpowiednio zarządzane, powodować problemy z płynnym funkcjonowaniem i codziennym prowadzeniem apartamentu na wynajem, a to w kolej może szybko zacząć wpływać na wynik finansowy.

Apartamenty na wynajem we Wrocławiu – Batogospot.

Bez względu na powód, dla którego nie możesz tam być osobiście, musisz mieć system, który zapewni efektywne i profesjonalne zarządzanie Twoją nieruchomością, aby czynsz przychodził na czas, prośby o naprawy były uwzględniane, a po zakończeniu najmu pojawi się nowy najemca wysokiej jakości.

Firma zarządzająca nieruchomościami

Wiele czynników może wpłynąć na Twoja decyzję, czy zatrudnienie firmy zajmującej się profesjonalnie zarządzaniem nieruchomości będzie dobrym pomysłem.

Koszty

Firmy zarządzające nieruchomościami są drogie. Jako punkt odniesienia, spodziewają się, że typowa firma zarządzająca nieruchomościami mieszkalnymi zapłaci od 8 do 12% miesięcznej wartości czynszu nieruchomości, plus wydatki.

Wybór najemców

Kto będzie bardziej wymagający przy wyborze najemcy? Jeśli chodzi o wybór najemców, zespoły zarządzające nieruchomościami często (nie zawsze) starają się wyselekcjonować kogoś szybko, co może prowadzić do spadku jakości najemcy i zwiększonego ryzyka.

Neocraft jako profesjonaliści zajmują się generowaniem leadów. Potrzebujesz bazy danych B2B, żeby skontaktować się z biurami zajmującymi się zarządzaniem nieruchomości?

Wskazówki – zdalne zarządzanie wynajmowanym apartamentem

Zaufana osoba

Jeśli znajdujesz się poza miastem bądź krajem, w którym posiadasz apartament do wynajęcia, warto wyznaczyć lokalnego agenta. Agent taki zajmowałby się regularnymi kontrolami nieruchomości i nagłymi przypadkami.

Konserwacja

Potrzebujesz  zaufanych pracowników obsługi technicznej, do których możesz zadzwonić i wysłać je w razie potrzeby naprawy.

Oglądanie nieruchomości

Zawsze najlepiej jest robić swoje pokazy osobiście, ponieważ pozwala to spotkać się twarzą w twarz z potencjalnymi najemcami. Jeśli jednak nie możesz tam być, wyznacz kogoś, komu ufasz i porozmawiaj ze wszystkimi potencjalnymi najemcami przez telefon.

Podsumowanie

Na koniec, nawet jeśli zdalnie zarządzasz wynajmowaną nieruchomością, będziesz chciał mieć pewność, że przeprowadzane są regularne inspekcje nieruchomości. Jeśli nie możesz wykonać tego osobiście, upewnij się, że ktoś, komu ufasz, zrobi to za Ciebie. Powinni robić zdjęcia jako dowód jakichkolwiek uszkodzeń lub problemów z konserwacją.

Przeczytaj także: Pomysły na marketing – wynajem apartamentów.

Kategorie
Apartamenty na Wynajem

Jak zaoszczędzić na rachunkach? cz. 2

Zapoznaj się z pierwszą częścią artykułu i poznaj sposoby jak zaoszczędzić na rachunkach:

Apartament do wynajęcia we Wrocławiu – Batogospot

Nie zapomnij o filtrach

Utrzymuj wydajną pracę ogrzewania i klimatyzacji, regularnie wymieniając filtry, zanim ulegną zabrudzeniu i zaczną ugrzęznąć w systemie. Konserwacja jest dobra. Zmień filtr zgodnie z zaleceniami producenta, co może odbywać się co miesiąc lub co kwartał, w zależności od jakości używanego filtra.

„Upewnij się, że regularnie serwisujesz swój piec (i klimatyzację), utrzymując go w czystości i wymieniając filtr”. Kiedy zostaną zatkane kurzem, brudem i sierścią zwierząt, przepływ powietrza zostaje zablokowany, co sprawia, że ​​klimatyzator pracuje ciężej.

Reklama:

Posiadasz firmę i nie wiesz jak pozyskać klienta? Skontaktuj się z Neocraft!

 Niższe koszty oświetlenia

Nie musisz siedzieć w ciemności, aby zaoszczędzić na rachunku za prąd. Niektóre światła zużywają mniej energii niż inne. Możesz też oszczędzać, używając minutników, które automatycznie wyłączają światła, gdy nie są używane.

Wymiana żarówek na diody LED może zaoszczędzić pieniądze w okresie eksploatacji żarówki. Tego typu żarówki zużywają mniej energii, co z kolei utrzymuje pieniądze w kieszeni. Według superrightleds.com światła LED działają 42 razy dłużej niż żarówki i zużywają o 80% mniej energii.

Inną dobrą opcją oszczędności kosztów jest stosowanie kompaktowych lamp fluorescencyjnych lub CFL. „Świetnie sprawdzają się one w oświetleniu zewnętrznym, które pozostaje włączone przez dłuższy czas”

Odłącz wszystko, czego nie używasz

„Odłączam wszystko, czego nie używam” — mówi Love. Ekspresy do kawy i kuchenki mikrofalowe to doskonałe przykłady. Nawet w trybie czuwania w Twoim domu jest wiele rzeczy, które zużywają energię. Komputery i telewizory zużywają znacznie więcej energii, więc odłączenie tych urządzeń może zaoszczędzić sporo pieniędzy”.

Pierz ubrania w zimnej wodzie

Użyj ustawienia zimnej wody w pralce, aby zużywać mniej energii na podgrzewanie wody. Według energystar.gov, ogrzewanie wody stanowi około 90% energii potrzebnej do działania pralki.

Pamiętaj, że liczy się każdy grosz

Im bardziej proaktywne kroki podejmiesz w celu zmniejszenia zużycia energii w domu, tym więcej zaoszczędzisz każdego miesiąca.

„Nie musi być wiele zmian, aby zobaczyć różnicę w oszczędnościach”

Kategorie
Apartamenty na Wynajem

Jak zaoszczędzić na rachunkach? cz. 1

Jeśli masz mało pieniędzy i szukasz sposobów na oszczędzenie gotówki, zajrzyj do pralki, podgrzewacza wody, wentylatora sufitowego i termostatu, aby uzyskać inspirację do oszczędzania kosztów.

Posiadasz apartament na wynajem we Wrocławiu i nie wiesz jak pozyskać klienta? Skontaktuj się z Neocraft!

Rachunki za media nie są tanie.  Tak więc znalezienie sposobów na obniżenie miesięcznych rachunków za media może zwiększyć budżet rodzinny.

Podstawowe zasady, takie jak wyłączanie światła, gdy wychodzisz z pokoju i nie obniżanie temperatury klimatyzatora tak nisko, że zamienia dom w zamrażarkę do mięsa, są wszystkim znane. Jednak będziesz musiał zrobić więcej w domu, aby zachować energię i zmniejszyć rachunek za media.

OK, więc co dokładnie możesz zrobić, aby zmniejszyć cios finansowy wynikający z codziennych czynności?

Dostawca mediów

Porównujesz samochody, ubrania i pożyczki; powinieneś także rozejrzeć się za tańszym dostawcą mediów, mówi Greutman.

„Zadzwoń do swojej firmy energetycznej i poproś o listę dostawców energii, z których korzystają; gdy już otrzymasz tę listę, porównaj ceny i wybierz dostawcę z najniższą ceną”, mówi. „Możesz zaoszczędzić setki, wykonując ten jeden prosty telefon”.

Termostat

Utrzymywanie zbyt chłodnego lub zbyt ciepłego domu, gdy nikogo nie ma w domu, jest po prostu sposobem na przekazanie bogactwa dostawcom usług komunalnych.

Tak więc, jeśli twój syn lubi, że dom jest super chłodny do spania w ciepłe miesiące, nie oznacza to ustawiania temperatury na chłodną temperaturę, gdy budzi się o 7 rano i idzie do pracy na cały dzień. 

Aby jak najlepiej zrealizować ten plan, najlepszym rozwiązaniem jest inteligentny termostat lub programowalny. „Mam jeden i zaplanowałem, aby w nocy spadł o 3 stopni i włączał się, gdy budzę się rano” – mówi Greutman.

Oto wskazówka od reportera: kiedy minie mrozy i zbliża się wiosna, całkowicie wyłącz ogrzewanie i nie włączaj klimatyzacji, dopóki nie zacznie się nieprzyjemnie ciepło w czerwcu. Zasadniczo możesz uzyskać dwa/trzy miesiące ogrzewania i chłodzenia za darmo.

Ciepła woda

Jasne, gorący prysznic to dobry pomysł na rozpoczęcie dnia. Ale ogrzewanie zbiornika to wielka energochłonność.

Taryfy nocne

Niektórzy dostawcy prądu, sprzedają prąd po niższej cenie w nocy.

Oszczędzaj pieniądze, kiedy śpisz. Urządzenia takie jak zmywarka i suszarka do ubrań uruchamiaj późnym wieczorem lub przed snem, kiedy energia trafia do sprzedaży.

„Firmy użyteczności publicznej będą pobierać wyższe opłaty za energię, która jest wykorzystywana w godzinach szczytu”, mówi Greutman. „Zaplanuj uruchomienie tych urządzeń, gdy koszty będą tańsze”.

Kategorie
Apartament do wynajęcia

Rzeczy, które warto zmienić w wynajmowanym apartamencie

Poszukujesz apartamentu na wynajem? Sprawdź apartamenty na wynajem we Wrocławiu! Batogospot się poleca

Jakieś pół roku temu przeprowadziłem się do nowego mieszkania. Po tym, jak mieszkałem w dużym domu przez ponad 8 lat, ta przeprowadzka była dla mnie dużą zmianą. Chociaż byłem bardzo podekscytowany, trochę niepokoiłem się, czy ta mniejsza przestrzeń będzie odzwierciedlać moją osobowość i upodobania.

Kiedy urządzałem moje nowy apartament na wynajem, zrobiłam pewne rzeczy, które miały ogromny wpływ i sprawiły, że moje nowe otoczenie wyglądało jak w domu. Dzisiaj dzielę się sześcioma z tych rzeczy – rzeczami, które możesz teraz robić we własnym mieszkaniu. Niezależnie od tego, czy użyjesz jednego, czy wszystkich tych pomysłów, jestem pewien, że zauważysz zmianę w swojej przestrzeni.

Uwaga: Upewnij się, że wszelkie zmiany, które wprowadzasz w swoim mieszkaniu, są zgodne z warunkami umowy najmu lub najpierw uzyskaj zgodę właściciela.

Dodaj więcej lampek


Mam obsesję na punkcie lampek. To jedne z moich ulubionych elementów, które wybieram przy projektowaniu każdej przestrzeni. Są również wysoko na mojej liście rzeczy do zmiany podczas aktualizacji pokoju. Dlatego wiedziałam, że modernizacja wyposażenia w moim nowym mieszkaniu to konieczność.
Istnieją lampki na każdą kieszeń. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy w sklepie dla majsterkowiczów, czy w swoim ulubionym sklepie domowym, prawdopodobnie znajdziesz coś, co pasuje do Twojej przestrzeni i stylu.

Kup dywany

Bez względu na to, co masz obecnie na podłogę, przynoszenie dywanów może mieć ogromne znaczenie. Po pierwsze, dywan może dać odrobinę koloru, zwłaszcza jeśli nie możesz malować ścian. Po drugie, dywan może pomóc zdefiniować obszar. W studio lub na poddaszu dywaniki świetnie nadają się do odróżnienia stref do pracy, relaksu, spania i tak dalej. Wreszcie, dywan może natychmiast dodać przytulności i ciepła, szczególnie w miesiącach zimowych.

Kup dużo kwiatów

Rośliny są nie tylko doskonałym wykończeniem każdego pomieszczenia, ale także mogą tchnąć życie w przestrzeń. Dosłownie! Polecam mieć przynajmniej jedną roślinę w każdym pokoju. Jeśli zmagasz się z utrzymaniem roślin przy życiu, porozmawiaj z lokalnym żłobkiem lub szklarnią o tym, które z nich są najlepsze dla Twojej przestrzeni i stylu życia.

Świeże kwiaty lub rośliny kwitnące (jak orchidea) to również wspaniałe sposoby na wprowadzenie spokoju i piękna natury. Uwielbiam to, że w naszym współczesnym świecie kwiaty cięte są dostępne bez względu na porę roku. Możesz je nawet znaleźć w sklepie spożywczym. Zbieraj bukiet co tydzień, aby zawsze mieć świeże kwiaty w swoim domu.

Powieś obrazy, plakaty na ścianach

Zawieś dzieła sztuki, aby zakryć te duże przestrzenie ścienne i natychmiast dodać osobowości i zainteresowania do swojego mieszkania. Odważ się dużym nadrukiem lub stwórz galerię ścienną z kolekcją dzieł sztuki.

Posiadasz apartament na wynajem i zastanawiasz się jak pozyskać klientów? Odwiedź Neocraft!

Kategorie
Apartament do wynajęcia

Apartament na wynajem- pomysły na marketing, cz. 2

Jeśli posiadasz apartament na wynajem, przed przeczytaniem poniższego artykułu zapoznaj się z treścią części pierwszej pomysłów na marketing.

Zaktualizuj swoje ogłoszenia online

Czy stworzyłeś ofertę na stronach oferujących apartamenty na wynajem rok temu i nigdy więcej jej nie odwiedziłeś? Istnieje duża szansa, że ​​od tego czasu zmieniły się ceny wynajmu, udogodnienia i inne szczegóły.

Utrzymywanie aktualnych informacji o wypożyczeniu pomaga zachować aktualność ofert i eliminuje telefony od osób pytających o nieaktualne informacje.

Skorzystaj z usług firm zajmujących się pozyskiwaniem klientów

Pozyskiwanie nowego klienta to proces. posiadając apartament na wynajem definicja będzie zależała od tego, co dana organizacja definiuje jako konwersję. Możemy uznać, że zyskaliśmy klienta w chwili, w której dana osoba po raz pierwszy finalizuje czynność uznawaną przez firmę za główny cel. Może to być zakup, potwierdzenie oferty lub cokolwiek innego. Neocraft pomoże w pozyskaniu klienta dzięki generowaniu leadów.

Nagraj referencje wideo i udostępnij je na portalu społecznościowym

Świetnym sposobem na rozpoczęcie jest rejestrowanie aktualnych najemców, którzy oceniają apartament. Referencje wideo budują zaufanie potencjalnych najemców i mają większą moc niż pisemne recenzje.

Stwórz kanał na YouTube z poradami DIY dla najemców

Inną świetną taktyką marketingu wideo jest tworzenie filmów z poradami dotyczącymi majsterkowania dla wypożyczających i regularne przesyłanie ich do YouTube. Twoje filmy nie muszą być tak długie jak ten. Dwie lub trzy minuty powinny wystarczyć.

Zorganizuj konkurs na Instagramie

Rozpocznij konkurs na dekorację apartamentu na wynajem na Instagramie. Niech lokatorzy publikują zdjęcia swoich mieszkań za pomocą markowych hashtagów, a następnie pozwól wszystkim na głosowanie. Nie tylko zbudujesz swoje obserwacje w mediach społecznościowych, ale także pomożesz w utrzymaniu najemców.

Oferuj zniżki dla osób, które zameldują się na Facebooku podczas odwiedzania apartamentu

Kiedy ludzie przychodzą pomieszkać w apartamencie, daj im znać, że udzielasz zniżek, jeśli zameldują się na Facebooku, gdy są w wynajmowanym apartamencie. Dzięki temu ich znajomi dowiedzą się, że tam byli, a Twoje mieszkanie będzie dowodem społecznym.

Sponsoruj lokalne wydarzenia

Czy w Twoim mieście są drużyny sportowe gimnazjum lub liceum? Istnieje duża szansa, że ​​zaakceptują sponsorów, aby pomóc w opłaceniu mundurów, napojów i innych kosztów. Wiele wydarzeń charytatywnych, również przyjmuje sponsorów. Przekazywanie pieniędzy na wsparcie lokalnych wydarzeń jest dość tanim sposobem na promocję społeczności mieszkaniowej przy jednoczesnym okazaniu wsparcia dla okolicy.

Program poleceń najemców

Programy polecające najemców to bardzo popularny sposób na czerpanie korzyści z reklam szeptanych. Jeśli Twoi obecni najemcy są zadowoleni ze swojego apartamentu, z przyjemnością powiedzą o tym swoim znajomym. Zachęcanie ich poprzez oferowanie rabatu na wynajem apartamentu zmotywuje ich do aktywnej promocji Twoich mieszkań. Możesz publikować ulotki z poleceniami rezydentów w całej społeczności, aby szerzyć wiedzę na temat swojego programu.

Pozwól firmom organizować wydarzenia w Twoim apartamencie

Jeśli Twój apartament na wynajem ma sale spotkań lub imprez, pozwól lokalnym firmom używać ich do organizowania wydarzeń. Możesz oferować zniżki, a nawet pozwolić im bezpłatnie korzystać z przestrzeni w zamian za pozostawienie broszur w ich firmie lub innych artykułów promocyjnych.

Oferuj zniżki dla studentów, wojskowych, seniorów

Zniżki dla seniorów, studentów i wojskowych są bardzo popularne w branży detalicznej, ale wielu marketerów wielorodzinnych jeszcze nie wskoczyło na pokład. Jeśli mieszkasz w okolicy ze studentami, pracownikami wojskowymi lub rządowymi, zniżka może zachęcić ich do wyboru mieszkania na tej samej ulicy.

Pozostaw ulotki w kawiarniach

Wiele lokalnych kawiarni ma tablice ogłoszeniowe, na których można bezpłatnie zamieszczać ulotki o mieszkaniu. Spędź popołudnie, aby dowiedzieć się, które sklepy na to pozwalają, i zacznij przypinać!

Źródło: https://blog.amdgtl.com/apartment-marketing-ideas